Vzdělávací centrum
Logo Archeopop web.png
 

O nás

Proč se zabývat nejstarší minulostí lidstva? Přece pro radost z poznání a z nových zážitků, vědomostí a inspirací! A také proto, že cesta do pravěku je mnohem kratší, než by se mohlo zdát!

 

Cílem vzdělávacího centra ArcheoPop je předávat archeologické vědomosti do vašich rukou tak, aby byly pro všechny zajímavé, zábavné a užitečné. Vymýšlíme a
zkoušíme stále nové způsoby, jak přiblížit nejstarší lidské dějiny malým i velkým, laikům i odborníkům. Nezáleží na tom, zda jste pedagogové různých typů škol, vydavatelé, manažeři velkých firem, kteří chtějí stmelit kolektiv či potěšit děti svých zaměstnanců nebo nadšení kolegové, kteří si chtějí rozšířit obzory.

 

S námi se v minulosti neztratíte!

6.png

Naše nabídka

4.png
Pro školy

Workshopy, přednášky i programy v hravé a akční formě, s promyšleným didaktickým pozadím. S námi se děti minulosti doslova dotknou. 

Pro firmy

Naše zážitkové akce a teambuildingy vás vezmou na dobrodružnou cestu do dávných dob. A možná pak uvidíte v novém světle i tu současnou. 

Podílíme se na množství zajímavých popularizačních akcí a spolupracujeme s dalšími archeologickými institucemi a neziskovými spolky.

Pro veřejnost

 
 

Reference

Eliška Křižková
Nakladatelství FRAUS

Workshopy přesně

odpovídají našim představám. >>

Eliška Křižková.jpg

V seminářích Nakladatelství Fraus se pedagogům snažíme nabízet aktuální didaktické trendy a inspiraci pro zatraktivnění výuky. Učitelé získají možnost nahlédnout téma z jiné perspektivy a odnesou si spoustu konkrétních námětů, které mohou rovnou vyzkoušet ve výuce. Navíc zjistí, že učit o nejstarších dějinách lidstva není žádná věda, a že i doby dávno minulé mohou dětem přinést poznatky, které uplatní v současnosti.

Tomáš Pinkr
ZŠ Eden

Za nás rozhodně doporučuji! >>

Tomáš Pinkr.jpg

Spolek ArcheoPop realizoval na ZŠ Eden projektový den s názvem „Republika je tu chvíli, lidé už tu dávno byli“. Děti i vyučující byli z projektu nadšení a velmi se jim líbil (dokonce i deváťákům, a ty není lehké zaujmout). 

Alena Najbertová
Technické muzeum v Brně

Návštěvníci odcházeli nadšení a s novými zážitky. >>

Alena_Najbertov%C3%A1_foto_edited.jpg

Chtěla bych moc poděkovat lektorům ze vzdělávacího centra ArcheoPop, kteří s námi realizovali akci Pohled do pravěku na naší technické památce Šlakhamr. Díky nim mohly rodiny s dětmi, pro které byla akce určena, nahlédnout do života v pravěku a vše si i na vlastní kůži vyzkoušet. Všichni se zájemcům obětavě věnovali po celý den a nerozhodila je ani odpolední přeprška. Návštěvníci odcházeli nadšení a s novými zážitky.

Eva Khaylová
MŠ Vilová

Těšíme se na každé další setkání >>

khaylova.jpg

Dílen ArcheoPopu jsem se několikrát zúčastnila se svými dětmi i dětmi našich přátel z řad domácího vzdělávání. Dílny pro nás vznikly na klíč podle potřeb dětí, které si z nich díky tomu mohly vzít opravdu maximum. Těšíme se na každé další setkání."

Napište nám

E-mail: archeopopcz@gmail.com 
Tel: 728 861 740 // 739 743 338

Adresa: U Hráze 9, 100 00 Praha 10

IČO: 07207298

Vaše zpráva byla odeslána.