Vzdělávací centrum
 

O nás

Proč se zabývat nejstarší minulostí lidstva? Přece pro radost z poznání a z nových zážitků, vědomostí a inspirací! A také proto, že cesta do pravěku je mnohem kratší, než by se mohlo zdát!

 

Cílem vzdělávacího centra ArcheoPop je předávat archeologické vědomosti do vašich rukou tak, aby byly pro všechny zajímavé, zábavné a užitečné. Vymýšlíme a
zkoušíme stále nové způsoby, jak přiblížit nejstarší lidské dějiny malým i velkým, laikům i odborníkům. Nezáleží na tom, zda jste pedagogové různých typů škol, vydavatelé, manažeři velkých firem, kteří chtějí stmelit kolektiv či potěšit děti svých zaměstnanců nebo nadšení kolegové, kteří si chtějí rozšířit obzory.

 

S námi se v minulosti neztratíte!

Naše nabídka

Pro školy

Workshopy, přednášky i programy v hravé a akční formě, s promyšleným didaktickým pozadím. S námi se děti minulosti doslova dotknou. 

Pro firmy

Naše zážitkové akce a teambuildingy vás vezmou na dobrodružnou cestu do dávných dob. A možná pak uvidíte v novém světle i tu současnou. 

Podílíme se na množství zajímavých popularizačních akcí a spolupracujeme s dalšími archeologickými institucemi a neziskovými spolky.

Pro veřejnost

 
 

Reference

Eliška Křižková
Nakladatelství FRAUS

Workshopy přesně

odpovídají našim představám. >>

Tomáš Pinkr
ZŠ Eden

Za nás rozhodně doporučuji! >>

Alena Najbertová
Technické muzeum v Brně

Návštěvníci odcházeli nadšení a s novými zážitky. >>

Eva Khaylová
MŠ Vilová

Těšíme se na každé další setkání >>

Napište nám

E-mail: archeopopcz@gmail.com 
Tel: 728 861 740 // 739 743 338

Adresa: U Hráze 9, 100 00 Praha 10

IČO: 07207298

 

© 2019 by ArcheoPop

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now